Dzisiaj jest: Środa, 08 kwietnia 2020 r. Zaloguj

.: Nasi górą! Maluchy pokazały, jak się walczy... Czwartek, 05 grudnia 2010 r.

Na Mikołaja maluchy zrobiły sobie i szkole wspaniały prezent. Po raz pierwszy zwyciężyły w Noworudzkiej Olimpiadzie Sportowej. A była to jej szósta edycja. Startowały dzieci z klas I-III ze wszystkich szkół podstawowych. Sport łączono tym razem z zagadkami matematycznymi. Nie wystarczyło być szybkim i zręcznym na torze przeszkód, trzeba było wykazać się wiedzą. Brawo, maluchy! A kto nas reprezentował?

Z klasy pierwszej: Wiktoria Cybulska, Roksana Hruszczak, Natalia Prajzner, Dawid Kozina, Jakub Krzyżanowski, Eryk Głowacki.

Z klasy drugiej: Maja Płomińska, Klaudia Stosio, Paulina Sobiela, Kamil Biniek, Jakub Kobierski, Michał Traskowski.

Z klasy trzeciej: Julita Pawlina, Natalia Palczak, Aleksandra Lisowiec, Tomasz Marusiak, Daniel Poniatowski, Piotr Skierski.

Gratulujemy uczniom i ich nauczycielom!

Wersja do wydruku Generuj pdf