Dzisiaj jest: Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. Zaloguj

.: Witamy w nowym roku szkolnym! Czwartek, 02 września 2011 r.

Witamy w nowym roku szkolnym i życzym uczniom, nauczycielom i pracownikom obsługi, żeby nie był gorszy od poprzedniego. Dużo piątek i rosnących pensji! Na odpowiedniej podstronie pojawiły się nowe plany lekcji, można już z nich korzystać. Uaktualniono informacje na podstronie "O szkole". Wynika z nich, że w tym roku 13 nauczycieli pracować będzie ze 150 uczniami. Szczególnie ciepło witamy 22 uczniów zerówki. Mamy nadzieję, że dobrze się poczują w murach naszej szkoły.

Przypominamy, że 5 września obchodzony jest Dzień postaci z bajek. Zachęcamy do spotkań z  ulubionym bohaterem bajkowym na kartach książki bądź na szklanym ekranie. Biblioteka szkolna zaprasza do wędrówki z bohaterami przepięknych baśni Andersena, braci Grimm, Perraulta – z Królewną Śnieżką, z Kotem w Butach, z Pinokiem. Nie wolno też zapomnieć o rodzimej twórczości dla najmłodszych, dlatego pospacerujmy także z Kaczką Dziwaczką i Panem Hilarym, z sierotką Marysią.

Koło turystyczne przypomina o swoim istnieniu - najbliższy wypad w góry planowany jest na ostatnią sobotę września (24. 09.), szczegóły niebawem.

Autorką fotografii jest pani Małgorzata Bała (NowaRuda24.pl).

20110902221713.jpg