Dzisiaj jest: Środa, 08 kwietnia 2020 r. Zaloguj

Aktualności

.: Brawo dla naszych mistrzów! Czwartek, 17 października 2011 r.

Najpierw 29 września zdystansowali rówieśników w otwartych mistrzostwach Nowej Rudy (kolarstwo górskie), a potem pojechali wygrywać do Chojnowa na mistrzostwa dolnośląskie. Tytuł mistrza Nowej Rudy, a następnie Dolnego Śląska zdobył Michał Thiel, uczeń klasy VI a. Wielkie gratulacje!

Jeśli chodzi o mistrzostwa miasta, to trzecie miejsce zajął Daniel Poniatowski, piąte Bartek Polański, szóste Jakub Budziński, a Kacper Grabarczyk był dziewiąty. Nieźle radziły sobie również dziewczyny: czwarta Natalia Kozina, ósma Ola Oleksińska.

W Chojnowie 7 października w klasyfikacji drużynowej zdobyliśmy tytuł wicemistrzowski. Oprócz zwycięskiego Michała Thiela startowali jeszcze: Patryk Rzeszutek (6 miejsce), Daniel Poniatowski (7 miejsce), Kacper Grabarczyk (31 miejsce), Bartek Polański (35 miejsce). Życzymy dalszych sukcesów, dziękujemy za piękny puchar!