Dzisiaj jest: Piątek, 19 kwietnia 2024 r. Zaloguj

.: Daj coś z siebie innym Czwartek, 22 listopada 2012 r.

Niedawno skończyliśmy zbiórkę darów dla schroniska dla zwierząt (koce, karma, środki czystości), a już przed nami zbiórka produktów żywnościowych, szkolnych i tym podobnych z okazji Dnia Pluszowego Misia (z przeznaczeniem dla naszych kolegów i koleżanek z domu dziecka). Pamiętajcie też ekoludki o zużytych bateriach i plastikowych korkach (to zbieramy przez cały rok). Aha, jeszcze Góra Grosza. Informacja o tej akcji wzięta ze strony http://www.towarzystwonaszdom.pl

XIII Edycja Góry Grosza

Szanowni Państwo,
Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele, Uczniowie, Rodzice i Opiekunowie

Na początku listopada do szkół i przedszkoli zostały wysłane pocztą materiały potrzebne do zorganizowania XIII edycji akcji Góra Grosza pod patronatem honorowym Pani Minister Krystyny Szumilas z Ministerstwa Edukacji Narodowej.
W pakiecie znajdą Państwo list przewodni, regulamin, plakat, instrukcję pakowania, rozliczenie poprzedniej akcji, protokół zbiórki, list przewozowy.
Akcja Góra Grosza rusza w szkołach i przedszkolach od 26 listopada i potrwa do 7 grudnia.
Dziękujemy szkołom i przedszkolom, które są co roku z nami i zachęcamy nowe placówki oświatowe do udziału.
Mamy nadzieje, że i w tym roku wspólnie uda nam się uzbierać dużą Górę Grosza.

20121122131243.jpg