.: Hurrra! Jest nowy szef... Czwartek, 11 października 2013 r.

Samorząd Uczniowski wraca do pracy! W nowym roku szkolnym w składzie samorządu zaszły spore zmiany. Nastały męskie rządy. Milenę Ćwiok zastąpił Kamil Biniek uczeń klasy V, niezwykle ambitny, pomysłowy i świetny organizator. Dzielnie pomagają mu dwie szóstoklasistki : Julita Pawlina - zastępczyni przewodniczącego oraz Aleksandra Oleksińska czuwająca nad finansami. Opiekę nad samorządem sprawuje Pani Ewelina Szałkowska. Zespół ma wiele pomysłów, które sukcesywnie wprowadza w życie szkoły. Odbył się już konkurs na najsympatyczniejszego chłopaka, trwa zbiórka karmy dla schroniska dla zwierząt oraz konkurs na najciekawszy jesienny bukiet. Zupełną nowością jest „szczęśliwy numerek”. I nie o numerek totolotka tutaj chodzi, Drodzy Państwo, ale o numerek, który uczniowi jest przypisany w dzienniku. Jeśli zostanie on wylosowany, to przez cały dzień szczęśliwy posiadacz tego numerka nie jest pytany na wszystkich lekcjach!!! Nie trudno się więc dziwić, że uczniowie z wypiekami na twarzy zerkają na tablicę ogłoszeń i sprawdzają, czy może tym razem uśmiechnęło się do nich szczęście. Bo któż z nas nie chciałby czasem mieć tak po prostu dużo świętego spokoju?

Samorządowi życzymy wielu świetnych pomysłów na urozmaicenie uczniowskiego życia.

Na zdjęciu Kamil Biniek już gotowy do pracy. Nawet przygotował sobie pierwsze narzędzie...

20131011072307.jpg