Dzisiaj jest: Piątek, 29 marca 2024 r. Zaloguj

Aktualności

.: Sportowe nowiny Czwartek, 18 października 2013 r.

Dziewczyny na II miejscu w Pucharze Tuska: Nasza piłkarska drużyna dziewcząt zajęła wysokie drugie miejsce w kolejnym cyklu rozgrywek o Puchar Premiera Donalda Tuska rozgrywanym w Bożkowie w dniu 11.09.2013r.Dziewczyny zremisowały z drużyną Gimnazjum z Bożkowa 0-0 i wygrały z drużyną Drogosławia 2-0. Niestety Bożków pokonał Drogosław 3-0 co spowodowało, że nasze dziewczęta odpadły z dalszej rywalizacji.

Chłopcy na IV miejscu: Reprezentacja chłopców w piłce nożnej w mocno obsadzonym turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska zajęła IV miejsce. Nasi zawodnicy w rozgrywanych meczach musieli uznać wyższość drużyn z Jugowa, Dzikowca, Bożkowa i Ludwikowic.

Dziewczyny Mistrzyniami Miasta: W rozgrywanych 18.09.2013r. Mistrzostwach Miasta w piłce nożnej dziewcząt nasza drużyna nie dała żadnych szans swoim rywalkom i pewnie zwyciężyła w turnieju. W drodze do finału dziewczyny pokonały drużynę z Drogosławia 2-0 . W Finale nasza ekipa pewnie pokonała drużynę ze Słupca 5-0.Dziewczyny zakwalifikowały się do majowych finałów rejonu.

Chłopcy drudzy w Mieście: W Mistrzostwach Miasta w piłce nożnej chłopców rozgrywanych w Drogosławiu 19.09.2013r. nasi piłkarze zajęli wysokie drugie miejsce. Po dramatycznym meczu zakończonym rzutami karnymi pokonali drużynę z Drogosławia 5-4 a w finale musieli uznać wyższość drużyny ze Słupca przegrywając 6-0.