Dzisiaj jest: Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. Zaloguj

Aktualności

.: Trójka na sportowych arenach Czwartek, 21 listopada 2013 r.

III miejsce chłopców w piłce koszykowej- Reprezentacja chłopców w piłce koszykowej zajęła miejsce w mistrzostwach miasta. Nasi chłopcy w pierwszym meczu ulegli drużynie SP 7 (Słupiec) 12 - 6 a w drugim nie dali szans rówieśnikom z SP 6 (Drogosław) wygrywając 20 – 4.Najwięcej koszy w całym turnieju rzucił Amadeusz Kliminowski.

Dziewczęta na II miejscu- Drużyna dziewcząt w piłce koszykowej zajęła II miejsce podczas mistrzostw miasta. Nasze dziewczyny pokonały drużynę SP 2(Nowa Ruda) 12 – 6 a później musiały uznać wyższość rówieśniczek z SP 7(Słupiec) przegrywając 30 - 6.Dziękujemy za walkę i gratulacje dla zwycięzców.

Sportowe podsumowanie roku szkolnego 2012/2013- W obecności Władz Miasta, Radnych, Dyrektorów, Przedstawicieli SZS, nauczycieli wychowania fizycznego i oczywiście uczniów wszystkich miejskich szkół odbyło się podsumowanie rywalizacji sportowej w 2012/2013 roku. Wszystkie szkoły otrzymały nagrody rzeczowe a Dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie dyplomy i podziękowania. W drugiej części imprezy odbył się turniej piłki koszykowej chłopców w którym nasza drużyna zajęła III miejsce. Nasi chłopcy przegrali z SP 7(Słupiec) 14-8 a w meczu pocieszenia wygrali z SP 6(Drogosław) 20-12.

Dziewczyny najlepsze w mieście- Nasza szkolna reprezentacja w piłce ręcznej dziewcząt zdobyła I miejsce w Mistrzostwach Miasta. Dziewczyny w pierwszym meczu po bardzo wyrównanej walce i dogrywce pokonały drużynę SP 2(Nowa Ruda) 4-3 a w drugim zdemolowały 7-2 rówieśniczki z SP 6(Drogosław). Najlepsza zawodniczką w naszym zespole została Aleksandra Oleksińska, która rzuciła najwięcej bramek w całym turnieju. Nasz zespół będzie reprezentował miasto na kolejnym etapie rozgrywek.

Chłopcy na II miejscu – Nasza drużyna chłopców w piłce ręcznej zajęła wysokie II miejsce w Mistrzostwach Miasta. W pierwszym meczu nasz zespół uporał się z drużyną SP 6 ( Drogosław) 7-3 a w finale po bardzo zaciętym boju uległ drużynie SP 2( Nowa Ruda) 9-6. Najlepszym zawodnikiem w naszej ekipie został Amadeusz Kliminowski.

Polsko – Czeskie Zawody Pływackie- 30 września na obiektach CTS Słupiec odbyły się międzynarodowe zawody pływackie. Z naszej szkoły wystartowało sześciu uczniów, którzy zajęli czołowe miejsca w swoich konkurencjach: