Dzisiaj jest: Piątek, 29 marca 2024 r. Zaloguj

.: Nasz Filip medalista Czwartek, 10 czerwca 2016 r.

Jak miło usłyszeć, że ktoś ma hobby, zajęcie, któremu oddany jest bez reszty. Jeszcze milej, gdy ten ktoś okazuje się uczniem i to jeszcze uczniem naszej szkoły. Proszę Państwa – oto Filip, wysoki szóstoklasista o sympatycznej, piegowatej buzi. Od kilku lat Filip interesuje się kolarstwem. Swojej pasji poświęca cenny popołudniowy, a czasem też weekendowy, czas. Zaangażowanie, które wkłada w swoje hobby, procentuje. Na swoim koncie ma wiele medali i pucharów. Oto najważniejsze z osiągnięć Filipa.

Tytuł "Mistrza Polski Szkółek Kolarskich" w kategorii " Żak" w 2015 roku w Obiszowie.

III miejsce w kategorii "Młodzik" podczas XIV Pucharu Stolema i IV podczas Memoriału Witosława Labloa w Ostrzycach ( Kaszuby) w 2016 roku.

III miejsce w kategorii "Młodzik" w Mistrzostwach Dolnego Śląska XC w Dzikowcu podczas III Grand Prix Pogranicza ( 29 maja 2016 ).

Kwalifikacja na zgrupowanie kadry wojewódzkiej młodzików w Moszycach (w czasie ferii zimowych).

Trzymamy kciuki za Filipa. Życzymy mu wielu sukcesów i mamy nadzieję, że za kilka lat będzie reprezentował Polskę na Letnich Igrzyskach Olimpijskich.

20160610071449.jpg
20160610071459.jpg