.: Podręczniki w zasięgu ręki Czwartek, 13 stycznia 2016 r.

Mnóstwo podręczników (62 e-podręczniki do 14 przedmiotów i edukacji wczesnoszkolnej), w sumie 5195 lekcji – takie zasoby edukacyjne udostępnione są na platformie edukacyjnej www.epodreczniki.pl w tym roku szkolnym.

Podzielone są na cztery główne bloki. ;Podręcznik dla najmłodszych to niezwykły świat ludzi i Zgrzyciaków, które pomogą dzieciom w zgłębianiu tajemnic, rozwiązywaniu zagadek i zadań.

Starsi uczniowie znajdą e-podręczniki do języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie, przyrody, matematyki, zajęć komputerowych i informatyki, biologii, geografii, fizyki, chemii, edukacji dla bezpieczeństwa. A w nich mnóstwo zadań interaktywnych, krzyżówek, filmików. Będą wirtualne podróże i eksperymenty.

Zachęcamy Was Drodzy Uczniowie i Rodzice do zapoznania się z bogatą i przyjazną ofertą platformy www.epodreczniki.pl.

20160113155240.jpg