.: Worek z medalami rozwiązany Czwartek, 04 marca 2016 r.

Początek nowego semestru zaowocował wieloma konkursami, w których uczestniczyli nasi uczniowie. Na pierwszy ogień poszli recytatorzy. Silna grupa w składzie: Weronika Kalkowska, Maja Mika, Michał Jagielski, Michalina Świniarska i Michał Tulski 23 lutego  zaprezentowała swoje poetyckie zdolności podczas konkursu recytatorskiego Pegazik. Cała piątka wypadła doskonale, a występ Michała Tulskiego tak bardzo spodobał się jury, że został nagrodzony I miejscem!!! Michał będzie prezentował naszą szkołę oraz miasto podczas powiatowego etapu Pegazika w Kłodzku 16 marca! Trzymamy kciuki!

Dwa dni później przyszła kolejna miła wiadomość.  Michał Tulski zdobył piąte miejsce w konkursie literackim " Moja mała ojczyzna" !!!. W sobotę 27 lutego znów Michał Tulski w asyście Jacka Marszałka i Michała Jagielskiego walczył zaciekle w międzyszkolnym konkursie " Młodzież zapobiega pożarom".  Konkurs do najłatwiejszych nie należy, więc tym bardziej cieszy nas fakt, że Jacek Marszałek zdobył III miejsce i tym samym zakwalifikował się do powiatowego etapu konkursu, które będzie miał miejsce 19 marca. Brawo chłopcy!!! Jesteśmy z was dumni!!! Życzymy dalszych sukcesów!!

20160304072233.jpg
20160304072316.jpg