Dzisiaj jest: Piątek, 26 kwietnia 2024 r. Zaloguj

.: Nowe wieści szkolnej treści Czwartek, 30 września 2012 r.
1. Mamy nową przewodniczącą (patrz foto).
Oto wyniki wyborów do samorządu uczniowskiego. Przewodnicząca: Milena Ćwiok, z-ca: Zuzanna Wołczańska, skarbnik: Weronika Banaś, sekretarz: Damian Bosaczyk, pomocnik: Roksana Zielińska.
2. Bądź i Ty bezpieczny!
Nasza szkoła bierze udział w konkursie : Bezpieczna Szkoła Bezpieczny Uczeń 2013. Koordynatorem działań z tym związanych jest pani Martyna Marek (dawniej Oberska).
3. Czy na pewno umiesz tańczyć?
Przyjdź i sprawdź swe umiejętności. W czwartek 11 października odbędzie się dyskoteka szkolna integracyjna oraz z okazji Dnia Chłopca. Liczymy, że weźmiecie udział w konkursach m.in. na najfajniejszego chłopaka w szkole. Wstęp 2 zł. Organizator: Samorząd Uczniowski pod opieką Martyny Marek.
4. Zerknij do galerii. Pojawiły się rewelacyjne fotki z rajdu pieszego Krzeszów-Boguszów.
20120930102236.jpg