Dzisiaj jest: Sobota, 27 kwietnia 2024 r. Zaloguj

.: Prawo, przyjaźń, tolerancja Czwartek, 21 października 2012 r.

Od 15 września 2012 r. do 31 marca 2013 r. uczniowie naszej szkoły będą uczestniczyć w ogólnopolskim konkursie BEZPIECZNA SZKOŁA – BEZPIECZNY UCZEŃ. Hasłem tegorocznego konkursu jest: Prawo, Przyjaźń, Tolerancja.

Celem konkursu jest spopularyzowanie wśród uczniów w całej Polsce podstawowych zasad funkcjonowania państwa prawa i społeczeństwa obywatelskiego. Równocześnie konkurs ma służyć podniesieniu poziomu bezpieczeństwa szkół i uczniów.

Biorące udział w konkursie szkoły, które wykonają zadania przewidziane w regulaminie, otrzymają tytuł Bezpiecznej Szkoły i dyplomy honorowe.

Szkoły przystępujące do konkursu przyjmą na siebie zadania, których wykonanie będzie oceniane przez jury punktowo, w skali od „1" do „10". Warunkiem do otrzymania tytułu i dyplomu Bezpieczna Szkoła jest uzyskanie co najmniej 80 punktów za 10 zadań. W skład jury wchodzi po 2 przedstawicieli organizatorów konkursu.

Zainteresowanych szczegółami konkursu odsyłamy na stronę internetową: www.bezpieczna-szkola.com

KOORDYNATOR DZIAŁAŃ: MARTYNA MAREK

20121021205928.jpg