Dzisiaj jest: Poniedziałek, 06 maja 2024 r. Zaloguj

.: Zapraszamy na wędrówkę po Górach Stołowych (uwaga, zmiana!) Czwartek, 12 września 2010 r.

Uczniów, nauczycieli, rodziców, absolwentów i przyjaciół szkoły lubiących ruch na świeżym powietrzu i podziwianie pięknych widoków zapraszamy w najbliższą sobotę, 18 września, na wędrówkę po Górach Stołowych.

Uwaga, zmiana! Z powodu odmowy wynajęcia autobusu przez PKS, zmuszeni jesteśmy skorzystać z prywatnego busa, w związku z czym liczba miejsc jest ograniczona do 20, bardzo przepraszamy. Zmienia się też miejsce zbiórki i powrotu - będzie to plac pod MOK-iem.

SKRÓTOWY PLAN RAJDU PIESZEGO (Koło turystyczno-krajoznawcze)

„Góry Stołowe pełne niespodzianek”

18 września 2010 roku, sobota

1.   Zbiórka pod MOK-iem o 8  50.

2.   Wyjazd do Kudowy Zdroju autobusem – 9 00.

3.      Wędrówka po Górach Stołowych - ok. 15 km – na trasie Kudowa-Jakubowice – Pstrążna (skansen, łowisko pstrąga) – Bukowina Kłodzka – Błędne Skały (zwiedzanie labiryntu) – Ostra Góra – Pasterka (w rejonie schroniska „Pasterka” gra w piłkę nożną, a w miarę możliwości i pogody ognisko).

4.      Powrót autobusem do Nowej Rudy - 19 00; przyjazd na plac pod MOK-iem – 19 30/40.

Łączne koszty – 25 zł.

;(Uwaga zbieracze punktów na GOT! Za wycieczkę jest ich 24)

Agnieszka Chalcarz, Izabela Muler, Karol Maliszewski