Dzisiaj jest: Poniedziałek, 06 maja 2024 r. Zaloguj

.: Przyjdź na Festyn. Czekamy na Ciebie Czwartek, 16 maja 2010 r.

Tradycyjny Festyn Rodzinny Trójki jednak dojdzie do skutku! Już teraz zapraszamy uczniów, rodziców, przyjaciół i sąsiadów szkoły, a także wszystkich innych mieszkańcow miasta na wspólne spędzenie wolnego czasu w radosnym nastroju. W sobotę 29 maja zaczynamy o 10 00 wesołym przedstawieniem teatralnym dla mam i tatusiów (sala gimnastyczna). A potem już na boisku: konkursy i konkurencje z nagrodami (dla zespołów rodzinnych), stoiska ze słodkościami własnego wyrobu, kiermasze i loterie, rozgrywki sportowe, grill, napoje ciepłe i zimne, licytacje (m.in. unikatowa biżuteria, fotografie artystyczne z Sudetów autorstwa Jacka Sobieli, książki Karola Maliszewskiego z autografem "Sajgon", "Pociąg do literatury", "Zdania na wypadek"). Być może pojawi sie straż pożarna z pokazem sprawności. Pozostałe wydarzenia niech pozostaną niespodzianką.

Przyjdź i TY! Bądź z nami. Twoja obecność jest mile widziana.