Dzisiaj jest: Wtorek, 07 maja 2024 r. Zaloguj

.: Witajcie w nowym roku szkolnym! Czwartek, 06 września 2012 r.

Oby ten rok był w pełni udany i szczęśliwy... W naszej szkole zmiany, doszły nowe dzieci, m.in. ze zlikwidowanej szkoły w Woliborzu. Witamy! Witamy! Pojawili się nowi nauczyciele: pani Ewelina Szałkowska (język niemiecki), pan Piotr Hirchill (wf). Zajęcia z techniki objął pan Tomasz Czechowicz. Pani Barbara Baziak opiekuje się w tym roku "zerówką". A najważniejsza zmiana na stanowisku dyrektora: pani Marioli Szymańskiej (patrz foto) życzymy wielu sukcesów na tym odpowiedzialnym stanowisku!

Mimo że pan Maliszewski nie jest już pracownikiem szkoły, nadal będzie prowadził koło turystyczno-krajoznawcze. Pierwsza wyprawa w sobotę 22 wrzesnia. Szczegóły niebawem.

Wszystkie informacje o szkole (łącznie z planami lekcji) w trakcie aktualizowania. Prosimy o cierpliwość.

20120906194859.jpg