Dzisiaj jest: Sobota, 27 kwietnia 2024 r. Zaloguj

.: Semestr za nami. Witajcie ferie! Czwartek, 28 stycznia 2013 r.

Podsumowaliśmy już wyniki osiągnięte w pierwszym semestrze. Gratulacje dla Bogusi Madej i Zuzi Wołczańskiej z klasy szóstej - obie uzyskały średnią 5,66 - to najwyższe średnie w szkole.

A jak było w innych klasach?

W pierwszej klasie najlepiej wypadli: Natalia Domagalska, Mikołaj Festo, Paweł Konopacki, Maja Mika, Wiktor Poręba, Daniel Komarnicki.

W kl.ll - Maciej Sinicki, Zosia Kułakowska, Dawid Chmielarz, Maciej Burczycki, Michał Jagieiski, Jakub Rudzki.

W klasie 3 -Michał Tulski, Jakub Krzyżanowski, Filip Brzóska, Oliwia Kazek, Anna Rak, Michalina Świderska.

Wśród klas IV-VI najlepszą średnią ocen uzyskała klasa IV - 4,34, kolejna to klasa VI ze średnią - 3,9 i klasa V - 3,6

W klasie IV aż ośmioro uczniów osiągnęło średnią powyżej 4,75,są to uczniowie:

Julia Michalczyk - 5,64

Hanna Madej - 5,55

Klaudia Stosio i Paulina Sobiela - 5,18

Maja Płomińska - 5,09

Paula Thiel- 5,09, Weronika Kołpel - 5,0

Kamil Biniek - 4,82

Roksanka Zielińska - 4,82

W klasie V najlepsze wyniki nauczania osiągnęli uczniowie:

Tomasz Kocher - 5,1

Julita Pawlina - 5,2

Aleksandra Oleksińska - 5,0

W klasie VI prócz wspomnianych dwóch dziewczynek:

Damian Bosaczyk - 4,8

Weronika Banaś i Weronika Skierska - 4,77

W styczniu uczniowie klasy 6 pisali próbny sprawdzian, który napisali na poziomie wyżej średni w skali ogólnopolskiej.

Gratulujemy bardzo dobrych wyników i życzymy wspaniałego wypoczynku zimowego w czasie ferii!

20130128185758.jpg